Forum www.sniegoptyczny.fora.pl Strona Główna
Czy derealizacja i depersonalizacja to przyczyna śniegu ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sniegoptyczny.fora.pl Strona Główna -> Śnieg Optyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pietio




Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 221
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 2:41, 16 Gru 2016    Temat postu:

Suawek napisał:
Pietio napisał:
Suawek napisał:
Najgorsza rzecz jaka moze byc to dr i dp, bo snieg, szumy, nerwice i swiatlowstret to jeszcze ogarne.


Bierzesz tą setraline?


sertraline*
Tak, biorę Asentre czasami jest lepiej ale to taka huśtawka samopoczucia - ogólnie da sie wytrzymac, ale jestem taki wysuszony z emocji czasami, a biore jedna tabletke na wieczor, czas znow pojsc do lekarzy a tak bardzo mam tego dosc.

@o'bey Na fb to jedyna polska grupa dotyczaca śo wiec to raczej ta: [link widoczny dla zalogowanych]


Nie mów że bierzesz serte na noc . To jeden z SSRI który pobudza
obok fluoksetyna i wenlefaksyny SNRI .
A VS Ci się nie powiększa po sercie?

Kiedyś pare lat temu brałem 100 mg serty to świat , humorek był mój . Było pieknie nie było vs,mętów ,dd . W sumie wiadomo że to
takie legalne narkotyki.

Tak to ta grupa.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pietio dnia Pią 2:41, 16 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
o'bey
Gość






PostWysłany: Pią 20:25, 16 Gru 2016    Temat postu:

Moze spobujcie Nootropil moze pomoze na dr i dp?
Powrót do góry
lukasz
Gość






PostWysłany: Sob 18:51, 15 Kwi 2017    Temat postu:

Czytałem na paru forach ze ludzie którzy mieli dd mieli tez i śnieg i śnieg pojawiał im się po objawach dd i po wyjściu z dd śnieg tez znikał
Powrót do góry
Pietio




Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 221
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 19:48, 15 Kwi 2017    Temat postu:

A ja ludzie pisali też ze dostali VS po paru miesiącach dd

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Suawek




Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:15, 18 Kwi 2017    Temat postu:

Nie zauwazylem ze pisales @pietio, troche dawno to juz bylo ale odpowiem skoro temat i tak odkopany.

Cytat:
Nie mów że bierzesz serte na noc . To jeden z SSRI który pobudza
obok fluoksetyna i wenlefaksyny SNRI .
A VS Ci się nie powiększa po sercie?


Tak, biore tylko na noc jedna tabletke (50mg), ale raczej nie mam problemow z zasypianiem.
Nie wiem za bardzo czy VS mi sie powieksza po tym, mam zawsze po prostu strasznie gesty.. Ostatnio nawet zbyt gesty, nie wiem co sie dzieje..
Btw. cos jest zle ostatnio bo mam zaburzenia rownowagi, mdlosci, i ogolne oslabienie/zmeczenie.. Pora cos zmienic. Dobrze ze na poczatku maja mam wizyte..


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Suawek dnia Wto 22:21, 18 Kwi 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pietio




Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 221
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:41, 19 Kwi 2017    Temat postu:

Może masz POST jedna z form dysautonomi . Musiałbyś robić tilt test- tzw test pochyleniowy . Ja robiłem i lekarz mówił że ok ani nie mdlełem a ni nic . Fajny gosciu pytałem się co może powodować
dysautonomie. Mówil ze zakazenia,borelioza ,zatrucia itp


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Suawek




Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:24, 19 Kwi 2017    Temat postu:

A nie POTS?

Cytat:
Postural orthostatic tachycardia syndrome (POTS, also known as postural tachycardia syndrome) is a condition in which a change from the supine position to an upright position causes an abnormally large increase in heart rate, called tachycardia.


I to właśnie mnie dręczzy obecnie Shocked
Dziękuję za info!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Suawek dnia Śro 13:24, 19 Kwi 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pietio




Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 221
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:05, 19 Kwi 2017    Temat postu:

Dokładnie POTS 😉

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JAca
Gość






PostWysłany: Pią 2:27, 21 Kwi 2017    Temat postu:

Pietio napisał:
Może masz POST jedna z form dysautonomi . Musiałbyś robić tilt test- tzw test pochyleniowy . Ja robiłem i lekarz mówił że ok ani nie mdlełem a ni nic . Fajny gosciu pytałem się co może powodować
dysautonomie. Mówil ze zakazenia,borelioza ,zatrucia itp

gdzie robiłeś i ile kosztuje jeśli nie na NFZ?
Powrót do góry
Pietio




Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 221
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 13:00, 21 Kwi 2017    Temat postu:

W Lublinie na Pileckiego 150 zł

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sniegoptyczny.fora.pl Strona Główna -> Śnieg Optyczny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy